La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

0

Betis dzis gra meczycho. Takich Fekirow Canalesow czy nawe Iglesiasow by spokojnie mozna do nas wkleic i dali by duzo.
Maja tez takiego Rodriego, ktory moze nie gra po 90` ale jako rownolatek wielkiego Puiga mam wrazenie ze ten pierwszy sie pnie do gory swoim tempem, a rysio to tylko nabija czas, zeby wpisac sobie w cv ze byl pilkarzem barcelony tak dlugo i nic poza tym.

2

@Szklaner ogladales dzisiaj mecz? przeciez odpowiednio ulozony Rysio to bylaby topka hiszpanskich boisk na swojej pozycji

0

@gryfiT. A) ogladalem
B) moze i tak, ale odpowiednio ulozony nie jest, a w tej lidze wyrasta coraz wiecej ludzi w jego wieku, ktorzy daja swoim teamom duzo wiecej. Skonczy jak dos Santosy - z dobra opinia za mlodu, starajac sie w sredniakach i odejdzie razem z nimi w zapomnienie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?