La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

1

Dla mnie osobiście dzisiejszy mecz nie był słaby w wykonaniu Levante, ale tak dobry (nareszcie!) Po ostatnich marnych występach naszych. Wiele komentarzy się pojawiło, że to Levante zagrało słabo, dla mnie to Barca tak zdominowała i siadła na rywalu od początku spotkania, że oni nie wiedzieli co się dzieje.
Dla mnie kadra Barcy jest jedną z najlepszych na świecie pod względem technicznym i jeżeli będzie grać tak agresywnie całe spotkanie, to niewiele drużyn będzie w stanie z tym rywalizować.
Brakuje nam doświadczenia, brakuje obecnie lidera (choć Bayern od zawsze nie ma jednego lidera, za to maja kolektyw), brakuje może wzmocnienia jakiejś pozycji i brakuje trenera (no chyba że Koeman zacznie się słuchać Schreudera), jednak w tej drużynie drzemie tak wielki potencjał, że głowa mała.
La Masia raczej jest zarządzana od zawsze tak samo i rączej nie ma na nią wpływu ostatnia sytuacja klubu. I choć Barto niemal zniszczył całkowicie pierwsza drużynę, tak szkółka pokazuje, że jest w stanie od razu wykopać diamenty, które przy odpowiedniej osobie (a tu akurat Ronald jest strzałem w 10), zaświeca swoim blaskiem.
Czekam na kolejne mecze z lepszym rywalem i z takim samym zaangażowaniem jak dzisiaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?