La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

8

A co do Demira to poczekałbym rok czy dwa na ferowanie wyroków czy to półka Barcelony czy nie. Idąc Twoją logiką to młody Xavi i Iniesta tez byli nie półka Barcelony. Pamiętam jak grali po 10, 15 min i jakie mieli straty. Trenerzy jednak ich ogrywali, widzieli w nich talent i po paru latach doczekalismy się graczy światowego formatu. Nie wiem czy Demir pójdzie w ich ślady czy nie, ale dawno nie widziałem młodziaka, który by tak swobodnie operował piłką i miał łatwość pojedynków 1 na 1. Ok na razie jest.prawie za każdym razem faulowany. Jeszcze zjada go trema i wielkość stadionu Camp Neu ale myślę że to kwestia czasu jak.pozna La Lige, sztuczki obrońców i oswoi się z wielkością Barcelony. Nie tacy znawcy jak ty docenili jego talent bo obserwowali go skauci największych klubów w Europie i tylko dlatego ze młodziak był od dziecka fanem Messiego i Barcy wylądował w Katalonii a nie w Anglii , Włoszech czy Niemczech. Pogadamy o Demirze za 2,3 lata. Ja w niego wierzę a dla Ciebie to nie półka Barcelony. Ot dwa punkty widzenia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?