La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

0

[WYNIKI ANKIETY]

TEMAT: Którego trenera chciałabyś/chciałbyś po ewentualnym zwolnieniu Koemana?
ILOŚĆ GŁOSÓW: ponad 130

TOP 5
1. Erik ten Hag (31 głosów)
2. Xavi (23 głosów)
3. Antonio Conte (18 głosów)
4. Pozostanie Koemana do końca sezonu (16 głosów)
5. Marcelo Bielsa (13 głosów)

Link do ankiety i kompletnych wyników: https://strawpoll.com/sw2egep4u
---

Osobiście wolałbym, aby nie brać "byle kogo" jeśli trzeba będzie zmienić trenera, także jestem za pozostanie Koemana, ale jeśli do tego dojdzie, to najbardziej by moim zdaniem pasowały kandydatury Erika ten Haga oraz Marcelo Bielsy :-)

konto usunięte

2

@Fenelon Bielsa to by chyba rozniósł te panienki u nas w szatni... Ale byłyby dymy :D

0

@Fenelon widzę że głosować nadal można ;)

0

@dzefrej234 Jak najbardziej, ankieta pozostaje otwarta :)

0

@Fenelon to i ja oddałem swój głos :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?