La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

11

Co myślicie o Alvesie, żeby wrócił na koniec kariery i pomógł Barcelonie. Chłop chce jeszcze zagrać na mundialu za rok, więc dawałby z siebie wszystko. Mam wrażenie, że wcale gorszy niż Dest czy Roberto nie będzie xd

1

@sintesoxJestem 1000 razy na tak. Chętnie powspominam stare czasy patrząc jak gra, oczekiwań nie będe miał wobec niego żadnych poza tym żeby się starał. W jego przypadku chyba nie trzeba się o to obawiać a takich umiejętności jak jego się nie zapomina więc myśle że mógłby nam dać sporo radości jakimiś fajnymi zagraniami albo okazjonalnym rajdem i ewentualnie taneczną cieszynką jak strzeli gola. Do tego może nauczyłby Desta jak powinien grać bo młody chyba nie ma żadnego dobrego przykładu. Mentalnie to też zawsze był top a nie ciepła klucha... same pozytywy o ile zgodziłby się na godziwe pieniądze.

3

@don'T.R.I.P.e Chłop juz troche zarobił, więc wątpie, że kasa byłaby przeszkodą, zresztą on sam teraz nie ma klubu.

2

@sintesox To tym bardziej, myśle że Barcelona jest w jego serduszku i popykałby z rok u nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?