La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

2

Kurcze u mnie taka pogoda że aż nie chce mi się wieczorem wychodzić do baru na bajlando, chociaż mam ochotę po męczącym tygodniu... Więc albo znajdzie się jakiś kierowca i wtedy pojeździmy, pozwiedzamy i popijemy albo kupuję 07 Whisky, odpalam Days Gone PC version i siedzę do oporu...
A wy jakie plany na wieczór?

2

@AduŚ07 A ja głupi przez cały dzień myślałem, że dzisiaj jest czwartek..

0

@AduŚ07 skad jesteś u mnie też pada to pójdziemy w miasto ;p

0

@gumaz Pośrodku między Rzeszowem a Przemyślem ;p

0

@AduŚ07 to ja rzeszów :D to ideolo zeby kiedys w miasto ;d

0

@gumaz gdzie konkretnie byku?

0

@gumaz Kurda Panie, to aż żal tego kiedyś nie wykorzystać :D

0

@Tollusiek nowe miasto

0

@AduŚ07 to można kiedys :D na rynek i patrzec na foczki

0

@gumaz pbt here

0

@Tollusiek pobitno niby spoko ale za młodu tam byly dobre dymy

0

@gumaz no racja kiedyś bywało grubiej ale teraz jak w zasadzie wszędzie, spokojnie raczej

0

@Tollusiek kojarzysz lub znasz slynych braci hadam ?

0

@gumaz troszkę inaczej się nazywają, ale tak, a z jednym nawet do klasy chodziłem ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?