La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

11



Acha to nieźle xD Super powód :D

11

@DonMatteo901 Ona jest kurła odklejona....

"Nie ma sportu bez transpłciowych kobiet" no xDDDD

Żeby się nie powtarzać: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10668369#comment-10668434

4

@DonMatteo901 Nic tylko współczuć prawdziwym kobietom, które muszą konkurować w sporcie z facetami.

6

@DonMatteo901 bo raz jeden Stano sie wypowiedzial xD a to ze kurła juz miliony na cele charytatywne nazbierali to uj w to xD

5

@DonMatteo901 Ale odklejona jest ta dziewczyna, sport z transami nie jest fer. Niech mają swoją kategorie i będzie spoko.

2

@DonMatteo901 fraza powinna brzmiec 'nie ma sportu kobiet bo nie ma szans czysto sportowo ze sportem transpłciowych kobiet' - i nie mam nic przeciwko sportowi tenspłciowych kobiet - po prostu to powinna być oddzielna kategoria.

3

@DonMatteo901 takie coś egzystuje w internecie, bo tacy jak ty podają jej wysrywy dalej w świat

2

@DonMatteo901 niech mi ktoś powie co trzeba mieć w głowie żeby opowiadać takie bzdury

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: