La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1248 Culés

0

Kupil z was ktoś może Fife 22 w wersji Ultimate przez EA Play + przez zalogowanie się w Fife 21? Prawda że wychodzi wtedy 360zł zamiast 450?

1

@neymarjr_143 Tak. Ja kupowałem bezpośrednio przez Fife 21 posiadając ea play i zapłaciłem 360 zł. W sumie opłacalnaa jest wtedy wersja Ultimate, bo do tego dostaje się 4600 fifa points, które z ea play są warte 156 zł.

konto usunięte

0

@neymarjr_143 ile???? XD

0

@kibicsportu dzięki bardzo :) ja mam taki problem ze nie mam fify 21 bo sprzedałem razem ze starym xboxem. Jak myślisz, dałoby rady kupić w taki sposób gdybym zalogował się na swoim koncie w fifie 21, ale na konsoli kumpla?

1

@neymarjr_143 Raczej tak. Tutaj raczej konsola nie ma nic do rzeczy, tylko konto na której grałeś w fife. Jeśli kolega ma xboxa z fifą, to jak zalogujesz się na swoje konto, to nie powinno być problemu z kupnem, ale musisz zobaczyć. Myślę, że problemu nie będzie.

0

@kibicsportu też tak myśle. Jeszcze takie jedno pytanie, EA play kupiłeś oddzielnie za 15zl czy razem z subskrypcją Xbox game Pass? Bo widzę właśnie ze ta subskrypcja obejmuje tez ea play, a pierwszy miesiąc jest tam chyba za 5zl. A po miesiącu bym anulował i kupił zwykłego live golda, bo ea play nie będzie potrzebne

1

@neymarjr_143 Ja miałem ea play z gamepassem, bo kupowalem w promocji na 3 miesiące ultimate game pass. Kupilem w czerwcu i był wazny do połowy września, a za tydzien będę już osobno kupował ea play za 15 zl.

0

@neymarjr_143 mały protip, z abonamentem EA Play Pro (tu nie mylić z podstawową wersją) masz od razu dostęp do fify 22 edycji utlimate

0

@PartidarioCatalan ale później chyba co miesiąc trzeba płacić coś koło 50zl, dobrze myśle?

0

@PartidarioCatalan Tylko, że EA Play Pro jest na PC tylko.

0

@neymarjr_143 to zależy, miesięcznie 40-50 zł, ale jak się bierze za pełny rok to wychodzi taniej

0

@kibicsportu na pewno tylko na pc? Zawsze myślałem że na wszystkie platformy

1

@PartidarioCatalan ea play jest dostępne na wszystkie platformy, ale ea play pro , czyli, że można grac w gry bez limitu, to jest tylko na PC.

0

@kibicsportu dobrze wiedzieć

« Powrót do wszystkich komentarzy