La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

1

Piękni są ludzie, którzy argumentują tragiczny występ młodym składem. Każdy się pewnie spodziewał wtopy, ale w takim stylu, żeby nawet strzału nie oddać na bramkę? „Bayern nic nie pokazał bo 2 rykoszety i ferfocel”. Nikt cudów nie oczekiwał, ale mając w składzie Depaya Pedriego de Jonga Stegena to chyba trzeba spodziewać się czegoś lepszego. To zawodnicy, którzy z miejsca wchodzą do pierwszego składu 90% topowych drużyn. Young Boys nawet jednego takiego zawodnika nie ma, a potrafiło się postawić i wygrac z United

konto usunięte

2

@JohnA doceniam Pedriego jako zawodnika, ale nie pamiętam kiedy zagral dobry mecz na tle zespolu z topu ( piłka klubowa ).
Jesli zagral, to poprawcie mnie. Moze jakis przeoczyłem

1

@Rust_Cohle Przyznam szczerze, tez nie jest to dla mnie topowy poziom. Ale jakby nie patrzeć zewsząd go chwalą, każdy trener go wystawia to zakładam, ze ludzie, którzy się faktycznie znają widza więcej niż ja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?