La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

0


Lubię odcinki Pana Tomka Ćwiąkały.
A w tym poruszył temat bardzo dający do myślenia. Otóż czy piłkarze tacy jak Frenkie,Memphis,Pedri czy nawet Ci młodzi,którzy wchodzą dopiero zaraz nie zaczną stąd uciekać. A jeszcze jak wejdą w to agenci to już całkiem będą problemy żeby zatrzymać tych zawodników,którzy mimo,ze do niedawna marzyli żeby tu grać itd to będą szukali innych klubów,innych miejsc do lepszego rozwoju i do zdobywania trofeów. Mimo,ze Barcelona to dobre miejsce do rozwoju to jednak patrząc co się stało z tym klubem,może już nie być tak interesującym miejscem dla innych piłkarzy. Barcelona to marka,ale rzeczywistość jest brutalna i tego się nie da ukryć.

0

@patrykzmc2000 ja bym to porownal do sytuacji jak przewracasz np butelke i leje sie woda. Wszystko zalezy od tego jak szybko taka butelke wezmiesz i postawisz w odpowiedniej pozycji. Jak zostawisz to wszystko sie wyleje i w butelce nic nie bedzie, a jak szybko zlapiesz i postawisz tak jak ma byc to moze nie wylac sie nawet nic. Pozostaje pytanie czy w tym klubie teraz sa odpowiedni ludzie do postawienia butelki do pionu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?