- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
6
jak ktoś może tu jeszcze bronić Koeman
ten zespół się nie rozwija, nie widać taktyki, zrozumienia miedzy piłkarzami, nie widać determinacji ani biegania
serio jakbyśmy chociaż byli dobrze przygotowani motorycznie to byśmy chociaż powalczyli, a takto wyglądali jak pogodzeni z losem
mam dość Alby, S,roberto w tym klubie
czekam na wiecej szans Balde i transfer Gaya
czekam na zmianę trenera, Panie Laporta obudź sie Pan
0
@lucca87 zmiana trenera jak sezon już się zaczął nic nie da. Nagle ich nowy sztab nie przygotuje dobrze fizycznie. Może ewentualnie taktycznie coś by się zmieniło acz wątpię. Ja go nie bronię ale też nie krytykuję jakoś bardzo, ma w klubie burdel a od początku wiedzieliśmy że to nie jest wybitny trener. No trudno trzeba się ten rok przemęczyć. Niech chociaż ci młodzi coś pograją
0
@lucca87 Pamietaj ze daje pograc mlodym.
Heheheheheh
1
@Bykunn
przykład Tuchela pokazuje że daje jednak, można wejsc w zespoł w połowie sezonu i nagle odmienić jego oblicze
nauczyć gry obronnej, schematów itp. tuchel z Chelsea tracącej mnóstwo goli zrobił monolit i zespół, a nie kupił nikogo, piłkarze się nie zmienili
takich przykładów jest mnóstwo, z Koemanem wiadomo jak to się skonczy, czyli nijak, ponabijamy przecietniaków a z kims mocnym bedziemy wygladali jak dzieci we mgle
0
@lucca87 No spoko tylko do nas nie przyjdzie trener na takim poziomie bo A nie jest to atrakcyjne miejsce obecnie B nie ma wolnych trenerów za bardzo a C sezon już się zaczął i raczej nikt poważny do takiego bagienka nogi nie włoży :D
Takie moje zdanie, ale zgadzam się, że z Ronaldem to poprawy nie będzie
0
@Bykunn
a Chelsea Lamparda była atrakcyjnym miejscem? gdzie jak ich Tuchel obejmował to byli w Premiership poza ligą mistrzów
nie wiem kto miałby przyjść bo nie jestem Prezesem Barcelony ale wiem że wolny jest Conte, który przynajmniej gry obronnej by ich nauczył czy nawet Xavi miałby przynajmniej prawie sezon więcej czasu aby coś udowodnić
z Koemanem wiem że wiele ich nie nauczy już, kolejny raz nie widzę u nas zespołu, nie ma schematów biegania, gry obronnej, nie ma płynności połączenia obrony z pomocą
minął rok a on ich tego nie nauczył i potem z mocnymi zespołami co mają lepszych piłkarzy niż Granada czy Getafe to widać
Coutinho to powinien teraz być once bo widać że coś potrafi i można na nim opierać grę a luuk de jong, jak on nawet górnych piłek nie przyjmował