La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

6

jak ktoś może tu jeszcze bronić Koeman

ten zespół się nie rozwija, nie widać taktyki, zrozumienia miedzy piłkarzami, nie widać determinacji ani biegania

serio jakbyśmy chociaż byli dobrze przygotowani motorycznie to byśmy chociaż powalczyli, a takto wyglądali jak pogodzeni z losem

mam dość Alby, S,roberto w tym klubie

czekam na wiecej szans Balde i transfer Gaya

czekam na zmianę trenera, Panie Laporta obudź sie Pan

0

@lucca87 zmiana trenera jak sezon już się zaczął nic nie da. Nagle ich nowy sztab nie przygotuje dobrze fizycznie. Może ewentualnie taktycznie coś by się zmieniło acz wątpię. Ja go nie bronię ale też nie krytykuję jakoś bardzo, ma w klubie burdel a od początku wiedzieliśmy że to nie jest wybitny trener. No trudno trzeba się ten rok przemęczyć. Niech chociaż ci młodzi coś pograją

0

@lucca87 Pamietaj ze daje pograc mlodym.
Heheheheheh

1

@Bykunn
przykład Tuchela pokazuje że daje jednak, można wejsc w zespoł w połowie sezonu i nagle odmienić jego oblicze

nauczyć gry obronnej, schematów itp. tuchel z Chelsea tracącej mnóstwo goli zrobił monolit i zespół, a nie kupił nikogo, piłkarze się nie zmienili

takich przykładów jest mnóstwo, z Koemanem wiadomo jak to się skonczy, czyli nijak, ponabijamy przecietniaków a z kims mocnym bedziemy wygladali jak dzieci we mgle

0

@lucca87 No spoko tylko do nas nie przyjdzie trener na takim poziomie bo A nie jest to atrakcyjne miejsce obecnie B nie ma wolnych trenerów za bardzo a C sezon już się zaczął i raczej nikt poważny do takiego bagienka nogi nie włoży :D
Takie moje zdanie, ale zgadzam się, że z Ronaldem to poprawy nie będzie

0

@Bykunn

a Chelsea Lamparda była atrakcyjnym miejscem? gdzie jak ich Tuchel obejmował to byli w Premiership poza ligą mistrzów

nie wiem kto miałby przyjść bo nie jestem Prezesem Barcelony ale wiem że wolny jest Conte, który przynajmniej gry obronnej by ich nauczył czy nawet Xavi miałby przynajmniej prawie sezon więcej czasu aby coś udowodnić

z Koemanem wiem że wiele ich nie nauczy już, kolejny raz nie widzę u nas zespołu, nie ma schematów biegania, gry obronnej, nie ma płynności połączenia obrony z pomocą

minął rok a on ich tego nie nauczył i potem z mocnymi zespołami co mają lepszych piłkarzy niż Granada czy Getafe to widać

Coutinho to powinien teraz być once bo widać że coś potrafi i można na nim opierać grę a luuk de jong, jak on nawet górnych piłek nie przyjmował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?