La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

7

Cel na ten sezon jest oczywisty: załapać się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. W dzisiejszym meczu Bayern dobitnie pokazał, że Barcelona jest w tej chwili europejskim średniakiem, drużyną w budowie, bez pomysłu, bez charakteru, bez taktycznego planu. Fizycznie niemiecka ekipa zjadła Barcelonę. Do tego zabrali piłkę i bawili się na połowie Barcy. Nie łudzę się, że cokolwiek w tym sezonie uda się wygrać, bo zwyczajnie nie ma kim. Nie jestem pewien czy nawet w pełnym składzie z wyleczonymi Fatim, Dembele i Aguero podskoczylibyśmy więcej niż o 1 strzeloną bramkę. Barcelona znów będzie drużyną za mocną dla średniaków i za słabą dla tych najlepszych. Ciężkie czasy nastały i prędko to się nie zmieni.

1

@Don Lucas jeśli jesteśmy bez pomysłu, taktyki, bez charakteru to chyba się wyklucza ze słowem w budowie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?