La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

0

Patrząc na sytuację Barcelony i w sumie ligi hiszpańskiej, jako całość, dochodzę do wniosku, że tam panuje tak niesamowity burdel i syf, że tego nie da się normalnie opisać... Barcelona - olbrzymie długi, kontrakty niebotyczne, odejście Messiego, trzymanie w klubie wypalencow i świętych krów (z czego część ani myśli, żeby odejść), wieczne kontuzje, gracze, którzy przychodzą do klubu i zapominają, jak się kopie prosto piłkę... Liga - Tebas i jego wojna z Rubialesem, podejrzane kontrakty z cvc podpisywane na pół wieku, kłótnie z prezesami największych klubów i szkalowanie ich na każdym kroku i pewnie wiele rzeczy pominąłem... Piłka Nożna to rozrywka, odskocznia od życia powszedniego, a aktualnie zrobił się z tego taki cyrk, że naprawdę odechciewa się oglądać mecze Barcelony, ze względów sportowych, ale też i syfu, korupcji, machlojek...

0

@mercurial2000 Ja dalej mam chęci oglądać, niczego mi się nie odechciało

0

@mercurial2000 Wchodzisz w dorosłe życie, więc musisz się przyzwyczaić do tego, że tam gdzie są pieniądze, tam zdarzają się takie rzeczy.

0

@baartekk97 kolego, ja mam 31 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?