- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
7
Za 5 dni sejm zdecyduje o wprowadzeniu Segregacji Sanitarnej.
Rządowy projekt nr 1449, zakładający m.in.:
-Przymuszanie do szczepień na Covid-19
- Unikanie odpowiedzialności za Niepożądane Odczyny Poszczepienne (NOP-y)
- Kary od sanepidu od 5 do 30 tys. zł za nie podanie informacji o osobach podejrzanych o zakażenia
- 30-dniowe kwarantanny od powiatowego inspektora sanitarnego tylko na podstawie podejrzenia o zakażenie
Rządowe projekty dotyczące:
- Możliwości wysłania niezaszczepionego pracownika na bezpłatny urlop, pozbawianie go pensji, a nawet zwalnianie z pracy
- Zakazu wejść m.in. do restauracji, kin, czy hoteli bez paszportu covidowego (sprawdzać je ma przedsiębiorca)
- Obostrzeń dla przedsiębiorców, którzy nie będą sprawdzać paszportów covidowych klientów i pracowników
6
@donleo12 no i cóż ja poradzę skoro wyznawcy Covida uważają, że to jest normalne
6
@donleo12 To niezła wolność...
1
@donleo12 hahaha już widzę jak pracodawca będzie zwalniał, ciągle brakuje pracowników, a tu mowa o zwolnieniach, na szczęście mój prezes jest anty PiS
1
@donleo12 Można prosić źródło tych informacji.
0
@Barca1992 wyznawcy covida xd ja mam taki ołtarzyk w domu i się do niego modle codziennie.
0
@donleo12 Te dwa pierwsze punkty coś mi śmierdzą kolego :D Aż chyba przeczytam ten projekt
7
@Jakchcesz wy ludzi którzy nie chcą się szczepić produktem za który nikt nie bierze odpowiedzialności, nazywacie szurami antyszczepami czy foliarzami, więc w czym problem?
0
@Kamil689 Już podczas posiedzenia Sejmu w dniach 15-17 września procedowane mają być to co napisałem u góry. I 15 września w Warszawie PROTEST przeciwko bezprawnej segregacji sanitarnej, przymuszaniu do szczepień na Covid-19 i skandalicznej ustawie 1449, która tego dnia ma być procedowana w Sejmie
1
@Barca1992 2 lata zaraz zlecą a ludzie dalej nie rozumieją co to jest warunkowe dopuszczenie do obrotu.
0
@donleo12 Ej ale w tekście tej ustawy jest odpowiedzialność za NOPy do 3 lat po podaniu. To o co chodzi? :D