La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

7

Za 5 dni sejm zdecyduje o wprowadzeniu Segregacji Sanitarnej.
Rządowy projekt nr 1449, zakładający m.in.:

-Przymuszanie do szczepień na Covid-19

- Unikanie odpowiedzialności za Niepożądane Odczyny Poszczepienne (NOP-y)

- Kary od sanepidu od 5 do 30 tys. zł za nie podanie informacji o osobach podejrzanych o zakażenia

- 30-dniowe kwarantanny od powiatowego inspektora sanitarnego tylko na podstawie podejrzenia o zakażenie

Rządowe projekty dotyczące:

- Możliwości wysłania niezaszczepionego pracownika na bezpłatny urlop, pozbawianie go pensji, a nawet zwalnianie z pracy

- Zakazu wejść m.in. do restauracji, kin, czy hoteli bez paszportu covidowego (sprawdzać je ma przedsiębiorca)

- Obostrzeń dla przedsiębiorców, którzy nie będą sprawdzać paszportów covidowych klientów i pracowników

konto usunięte

6

@donleo12 no i cóż ja poradzę skoro wyznawcy Covida uważają, że to jest normalne

6

@donleo12 To niezła wolność...

1

@donleo12 hahaha już widzę jak pracodawca będzie zwalniał, ciągle brakuje pracowników, a tu mowa o zwolnieniach, na szczęście mój prezes jest anty PiS

1

@donleo12 Można prosić źródło tych informacji.

0

@Barca1992 wyznawcy covida xd ja mam taki ołtarzyk w domu i się do niego modle codziennie.

0

@donleo12 Te dwa pierwsze punkty coś mi śmierdzą kolego :D Aż chyba przeczytam ten projekt

konto usunięte

7

@Jakchcesz wy ludzi którzy nie chcą się szczepić produktem za który nikt nie bierze odpowiedzialności, nazywacie szurami antyszczepami czy foliarzami, więc w czym problem?

konto usunięte

0

@Kamil689 Już podczas posiedzenia Sejmu w dniach 15-17 września procedowane mają być to co napisałem u góry. I 15 września w Warszawie PROTEST przeciwko bezprawnej segregacji sanitarnej, przymuszaniu do szczepień na Covid-19 i skandalicznej ustawie 1449, która tego dnia ma być procedowana w Sejmie

1

@Barca1992 2 lata zaraz zlecą a ludzie dalej nie rozumieją co to jest warunkowe dopuszczenie do obrotu.

0

@donleo12 Ej ale w tekście tej ustawy jest odpowiedzialność za NOPy do 3 lat po podaniu. To o co chodzi? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?