La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

2

Tymczasem EA zrobiło przerwę w grze na 6 godzin 2 tygodnie przed tym, jak ta gra zdechnie xD

2

@PatrychoO miałem paczki z ikoną jeszcze sobie pogrindować to mnie fife zamknęli ;x

1

@Transu96 ja już tylko w kółko robię 85+. Przedwczoraj miałem w klubie jednego totsa, a dzisiaj skład, którym mega fajnie mi się gra. Ale nie trafiłem jeszcze ani Messiego, ani Neymara czy CR

0

@PatrychoO z każdego 85+ masz 4/6 kart które ci zostaje jeśli recyklujesz to sbc, zrób se ich sbc o wersję 99 ;f

konto usunięte

1

@PatrychoO Klasycznie, pewnie pracują nad serwerami akurat 3 tygodnie przed premierą nowej odsłony :)

0

@Transu96 Messiego już zrobiłem, ikonę do wyboru, Guendouziego. Więcej mi się nie chce. A kart mam pełno, już prawie same duplikaty mi lecą z tych pak 85+

0

@PatrychoO to na grzyba je trzymasz, od razu w inne sbc, nawet nie wiesz jak to szybko leci, a tydzień wcześniej się upociłem żeby nazario zrobić, ledwo coinsów mi zostało.. bym poczekał tydzień i by wleciał na luzie ;x

0

@Transu96 wrzucam je do tych 85+ w kółko, nie chce mi się robić innych zawodników xd A, Czawiego zrobiłem też

konto usunięte

0

@PatrychoO zrób Maradone albo Henry’ego i Ben Yeda obowiązkowo

0

@nitey grałem totsem Ben Yeddera i nie zachwycił. Mam teraz Lukaku i Mertensa i bardzo przyjemnie się nimi gra. Nad ikoną pomyślę, choć prędzej już Ronniego zrobię niż Maradonę

0

@PatrychoO błąd, Ronaldinho stinks w tej fifie, a Maradona na odwrót, finezja z lewej Maradony wchodzi z każdej pozycji

0

@Transu96 ale ja chcę grać zawodnikami, którymi chcę grać :D Nie czuję potrzeby robienia kogoś tylko dlatego, że jest op

konto usunięte

1

@PatrychoO ja tak samo. Dlatego żadne mierdy nie grają u mnie w składzie (oprócz Varane, bo to mus xd).
Mertens tots jest niesamowity, ale tym Lukaku to trzeba umieć grac, bo jest klocem moim zdaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?