La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

5

Jesteśmy na dobrej drodze, żeby zająć 2. miejsce w grupie, natomiast o wyjazd na Mundial wciąż będzie bardzo ciężko.

Pierwsza sprawa - warto powalczyć o rozstawienie w barażach. Klasa rywala może być różna bo w 1/2 można trafić np. na mocną Szwajcarię albo na słabą Rumunię. Do rozstawienia potrzebujemy więc wielu punktów w grupie. Komplet punktów w czterech ostatnich meczach nam to zagwarantuje - inaczej będziemy skazania na cięższych rywali. No i kluczowa sprawa - rozstawienie daje mecz u siebie, a każdy wie ile dają nam występy na Narodowym.

Druga sprawa - żeby pojechać na Mundial trzeba pokonać najpierw pierwszego, a potem drugiego rywala. W finałowym starciu gospodarz i tak jest losowany, więc można trafić dobrze, ale na MŚ zagrają rzeczywiście Ci najlepsi.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Katalonbar na jakiej dobrej drodze? Jedziemy do Albanii gdzie zawsze jest ciężko, a z Węgrami gramy na końcu pewnie z nożem na gardle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?