La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

1

Tylko 4 europejskie reprezentacje zagrały w każdym wielkim turnieju w XXI wieku jak dotychczas.
Portugalia, Francja, Hiszpania i Niemcy

Żadna reprezentacja nie zakwalifikowała się do wszystkich Mistrzostw Europy.
Jeśli chodzi o Mundial, to jest jedna europejska reprezentacja, która przebrnęła z powodzeniem przez wszystkie eliminacje - Niemcy/RFN. Mimo to RFN nie zagrało na Mundialu '50, ponieważ zostali wykluczeni ze względu na działania wojenne podczas II WŚ.

0

@Katalonbar Niemcy też nie grali na Mundial 1930.

konto usunięte

0

@priest9999 Ale oni w ogóle nie brali udziału.

2

@MesQueUnClub96 No tak samo jak w Mundialu 1950, czyli omineli 2 Mundiale, z tekstu wynika, ze omineli 1 Mundial

0

@MesQueUnClub96 @priest9999 Ogólnie to 1930 czy 1950 to nie jest XXI wiek....

0

@priest9999 masz rację

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?