La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

1

Fajnie że Sam Deroo wraca do naszej ligi. Jakościowy zawsze był.

1

@Encore tak ale też zawsze brakowało mu tego czegoś żeby wejść na prawdziwy top. Byl na topie naszej ligi ale Rosja chyba lekko mówiąc go przerosła lub liga nie podpasowala bo to nie ten sam deroo co w zaksie był

0

@Xxxbarca4ever Z drugiej zdecydowana większość zawodników polskiej ligi odbiła się z różnych przyczyn od Rosji np. Toniutti, Kurek itd.. Liga jest bardzo specyficzna i tylko najwięksi dają tam radę.

0

@priest9999 nie tyle najwięksi co z największym charakterem zobacz w drugą stronę taki zhigalov czy udrys grali świetnie w Rosji przyjechali do Polski i.... Slabizna. Prawdziwie klasowy zawodnik poradzi sobie wszędzie patrz Leon, anderson, zajcev,

0

@Xxxbarca4ever Tylko Zhigalov i Udrys mieli kontuzję w PL przez dłuższy czas, trudno ich ocenić. Zgadzam się z charakterem i mentalnością, znacznie więcej zawodników tam się odbijało. W Polsce, czy Włoszech jest łatwiej się dostować.

0

@priest9999 udrys miał kontuzje ale sezon zaczął w miarę wcześnie i nic nie pokazał oprócz swojego drewnianego stylu i ataku po skosie, zhigalov złapał kontuzje w trakcie bodajze i prezentował się średnio od początku. Jak dla mnie Rosja jest specyficzna i nie ejsy to do końca dobry wyznacznik. Ta liga potrafi albo zbudować zawodnika albo go zniszczyć

0

@Xxxbarca4ever Czyli możemy uznać tylko Włochy za wyznacznik? Czy Polskę też? Czy też bardziej kadra, a rozgrywki klubowe

0

@priest9999 jak dla mnie Włochy, Polska i kadry to są wyznaczniki a Rosja przez swoją specyfikę sprzyja "swoim". Ciężkie warunki gry liga siłowa, dalekie wyjazdy to wszystko bardzo męczące ale to tylko moje zdanie. A ty jak myślisz

0

@Xxxbarca4ever Dla mnie mnie 3 ligi są wyznacznikiem(PL+Rosja+Włochy), jednocześnie nieco bardziej doceniam sukcesy we Włoszech i Rosji. Dodatkowo doceniam sukcesy w LM. Kadra jako dodatek, ponieważ wielu ważnych zawodników, albo nie gra w kadrze, albo ma słabsze reprezentacje. Z tych wszystkich względów z uwagi na ogromne sukcesy klubowe + reprezentacyjne u mnie najlepszy siatkarz XXI wieku w Polsce to Winiarski.

0

@priest9999 Winiarski zgadzam się podbił Włochy, Polske karde nie wyszło trochę w Rosji ale był genialny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?