La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

0

Dobra, wczoraj troche piwek wleciało przy okazji ostatniego dnia transferowego, to i człowiek się denerwował. Teraz już tak na spokojnie, nie pokładam w De Jongu żadnych nadziei, mam nadzieje ze pozytywnie mnie kilka razy zaskoczy. Odejście Griza było konieczne, chociaż jeśli odpali na nowo w Atletico to nieco goryczy pozostanie. Kuman nie ma teraz wymówek, musi twardo postawić na młodych bo lepszego momentu do tego już nie będzie, do tego kluczowe jest odbudowanie Cou który musi teraz przejąć ciężar gry. Najbardziej w tej całej sadze dnia wczorajszego szkoda mi Collado, który przez dopinanie domina transferowego nie udał się na wypożyczenie i nie został zarejestrowany do kadry xDD No takie rzeczy w klubie takim jak Barcelona nie powinny mieć miejsca, szczególnie kiedy na prawą stronę zostajemy z Demirem, połamanym Dembele i Wielkim Roberto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?