La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

4

Jestem nawet zadowolony z okienka. Jedyne minusy to brak sprzedaży Umtitiego i Pjanica oraz zakup De Jonga. Poprzedni zarząd rozpieszczał kibiców Barcelony kosmicznymi nazwiskami, kosztem klubowych finansów. Wszyscy wiemy jakie klub ma zadłużenie. Dla większości kibiców jest to szok, bo jak to Wielka Barcelona bez topowych nazwisk? Co z tego, że w kilku poprzednich sezonach mieliśmy topowe nazwiska, a jak wszyscy wiemy trofeów brak, dodatkowo było kilka sromotnych porażek. Bratek założył większości kibiców różowe okulary, kosztem klubu, który jest na skraju bankructwa. Mnie ten sezon jara, czekam na młodzież, nie nastawiam się na spektakularne wyniki, liczę jedynie, że klub z sezonu na sezon wyjdzie z tego bagna i będzie sobie mógł pozwolić na wielkie transfery, ale już na zdrowych warunkach i z realnymi wynagrodzeniami dla zawodników. Mam nadzieję, że którychś młody zawodnik odpali, a to mnie będzie bardziej cieszyć, niż transfer za grube miliony. Niestety Bartek patrzył krótkofalowo, wszyscy wiemy jak to się skończyło, chciał tylko zaspokoić kibiców tu i teraz, nie martwił się co będzie kiedyś.

0

@Xwowrak dokładnie tak jak mówisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?