La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

3

Nie wiem dlaczego tu tyle jadu się wylewa na Koemana w kontekście transferu Emersona? A może to zarząd podjął taką, a nie inną decyzję i Koeman nie miał nic do powiedzenia? Może to był warunek, aby zdobyć potrzebne finanse i ściągnąć jakiegoś napastnika? Coś za coś. Wolałbym, aby Emerson jednak został, ale jeśli to może pomóc na innej pozycji to ok. Na PO nie ma tragedii, uważam że mamy bardziej zaniedbane pozycje wymagające wzmocnienia.

1

@Fenelon dla Mnie Emerson kompletnie nie pasuje do Barcy

1

@Fenelon Dka mnie został wyrzucony przez klub.

0

@Rewolucja123 Możliwe, co nie zmienia faktu że to tylko Emerson, nie Messi. Szkoda, że to się kończy zanim się zaczęło, bo przyznam że liczyłem na chłopa, ale jeśli to ma coś pomóc to no już trudno.. Ciężkie czasy wymagają ciężkich decyzji :-(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?