La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

2

A byłby lider w Szczecinie. Tak nie wiele brakowało.

1

@Bobo25 Ciężki teren, dobry mecz i cenny punkt. Grosik dobre wejście.

0

@hank_moody no, będzie z niego pożytek. A co do meczu to z perspektywy dobrej pierwszej połowy i grania przez dużą część drugiej połowy z przewagą i stracenie bramki w 94 minucie to bardziej chyba stracone 2 punkty niż zdobyty 1. Szkoda bo byśmy zrownali się punktami na czele tabeli.

0

@Bobo25 Jasne, że tak, ale... nie wiązałem za dużych nadzieji, z tym meczem. Lech jest mocny i fajnie, że nie byliśmy słabsi.

0

@hank_moody a ja liczyłem i pierwsza połowa pokazała jak ładnie zdominowaliśmy Lecha grą piłką, oni tylko laga do przodu, nic innego nie potrafili.

0

@Bobo25 Graliśmy bez Koziołka, Dąbrowskiego i Gorgona, a i tak się ładnie prezentowaliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?