- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1211 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1211 Culés
1
Psg się zbroi, real ściąga mbappe city się zbroi Chelsea również a my jesteśmy zmuszeni do zaufania młodzieży. Kilkanaście lat temu wyszliśmy na tym świetnie zobaczymy czy obecne pokolenie jest równie utalentowane co tamto bo potencjał jest spory szczególnie u araujo, Garcii, ansu, pedriego gaviego i demira. Więc jeśli trener dobrze poukłada zespół to w najbliższych latach nie mówię że już w tym sezonie możemy walczyć na równi z psg, city czy Chelsea. Inwestycja w szkółkę być może pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy i w przeciągu 1-2 lat ruszyć po jakąś gwiazdę pokroju haalanda.
0
@Xxxbarca4ever w obecnej sytuacji musielibyscie miec trenera z prawdziego topu z calym szacunkiem do Koemana
1
@Rust_Cohle nie jest odpowiednim taktykiem ale żaden z trenerów przychodząc co Barcy nie miał tak pod górkę jak on, najpierw akcje z próba odejścia Leo, później pozbycie się suareza w tym sezonie odejście Leo na którym miał być budowany zespół, brak pieniędzy na transfery a mimo to zespół walczył w poprzednim roku do końca o ligę i wygrał puchar króla, może jak młodzi się ograją to wyjdzie drugie pokolenie jak za guardioli
0
@Xxxbarca4ever ale jednak jesli chcecie pozostac konkurencyjni z takimi druzynami jak obecna Chelsea/City czy PSG, to potrzebny jest trener, ktory umie wycianac z druzyny takiej jaka ma maksimum
0
@Rust_Cohle być moze w tamtym sezonie to był maksimum, było sporo zaskoczeń na plus jak np mingueza czy pedri a u innego trenera mogliby nie zagrać wcale