- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1811 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1811 Culés
9
No i Kylian słabym piłkarzem. La Bamba ogłosiła.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1626264111IU630W0Qpv2FZIqfnh3za5,w400.jpg
5
@marcin62 Gdyby do Barcelony miał iść do byłby bogiem gierki xD
1
@marcin62
strzelił hattrica Barcelonie. Nawet pięknemu się tego nigdy w życiu nie udało dokonać...
0
@Kapitan hawk co ty z tym Ronaldo? Cała LR o Mbappe a ty tylko o ronaldo...
0
@LUPR chciałem cię znowu złowić na wędkę. I znowu się udało.
Tryb Master x :D
0
@Kapitan hawk co ci się udało?:) Jest gorąco w sprawie mbappe, również real którego nienawidzisz, a ty tylko o realu. Jakbyś napisał że mimo oficjalnej oferty do transferu nie dojdzie to bym ci nie odpisał. Ale jak piszesz o Ronaldo to serio coś jest nie tak...
0
@LUPR Zapytałeś i dostałeś odpowiedź. Wszystko jest tak. Mbape ustrzelił hattricka grając przeciwko Barcelonie, co nie udało się Ronalo - samozwańczemu najlepszemu piłkarzowi w historii.
Odpisaleś bo napisałem o Ronaldo. Co było moim zamierzeniem. Próbuj dalej.
#Master X
2
@Kapitan hawk Ale ja w tym wpisie nie broniłem Ronaldo:D wiec raczej udało ci się tylko skompromitować. Po prostu twój fanatyzm portugalczykiem jest przerażający.
0
@LUPR Przecież ja nie twierdzę, że w tym wpisie bronisz Ronalda :D Po prostu miałeś się pojawić i się pojawiłeś. Tak łatwo dałeś się złapać. Napisałem o Mbappe, zestawiłem jego wyczyn z najlepszym (samozwańczym) piłkarzem w historii futbolu, żeby jeszcze bardziej docenić Francuza, który także ma kłopoty z psychą, jak jego idol z dzieciństwa, a ty piszesz na temat mojego fanatyzmu. Dalej się okłamujesz. Ale to dobrze. Wkrótce kolejna niespodzianka.
#MasterX