La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Jeśli taka jest postawa Umtitiego to bym zwyczajnie go zwolnił. Oczywiście tylko w przypadku umiarkowanych konsekwencji prawnych. A tak to niech grzeje trybuny i trenuje z Barcą B.

konto usunięte

0

@prokofiew Zawodnik pierwszej drużyny nie może trenowac ani uczestniczyć w meczach 2 drużyny .No ludzie

0

@MarioVeB! Dlaczego nie może trenować?

0

@prokofiew Laporta i Koeman powinni powiedzieć mu wprost że jeżeli zostanie to przesiedzi całą jesień na trybunach. Jeśli zdecydowałby aby zostać to do grudnia nie powinien wstawać z trybun. W grudniu dałbym mu powąchać ławkę rezerwowych w meczach na Camp Nou a nawet wpuszczałbym go w 85minucie przy korzystnym wyniku na boisko aby kibice mogli wyrazić mu wdzięczność za kurczowe trzymanie się portfela klubowego.

0

@prokofiew On ma konrtakt treneuje i chce grac! Nie wypowiada sie sie zle o klubie faktycznie najgorsza postawa swiata.
Zasluguje na szanse w formie nie ma lepszego obroncy w kadrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?