La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

20

23 sierpnia 1939 w Moskwie zawarto pakt między Niemcami Hitlera a Związkiem Sowieckim Stalina.Pakt podpisali minister spraw zagranicznych III Rzeszy Joachim von Ribbentrop oraz ludowy komisarz spraw zagranicznych ZSRS Wiaczesław Mołotow.

Formalnie był to pakt o nieagresji pomiędzy III Rzeszą i Związkiem Sowieckim, która zgodnie z tajnym protokołem dodatkowym, stanowiącym załącznik do oficjalnego dokumentu umowy, dotyczyła rozbioru terytoriów lub rozporządzenia niepodległością suwerennych państw: Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Rumunii.

Formalnie: podpisano pakt o nieagresji między Niemcami a Związkiem Sowieckim (mimo braku wówczas wspólnych granic!); tajnie: zadecydowano o dalszych losach Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Rumunii.

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/237469121_10158549631073237_8496498331585135781_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ejDiWuEXL4sAX_9x17I&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=acecbfd1e614490826f56711805297a9&oe=61471B39

1

@Majkel34 Ale Mołotow ma kozak wąsa ;)

konto usunięte

3

@Majkel34 Nord Stream 2 mięli otworzyć właśnie dzisiaj, w rocznicę podpisania paktu. To daje do myślenia gdzie jedni i drudzy mają Polskę. Otworzą we wrześniu bo znowu był poślizg z budową.

konto usunięte

1

@Majkel34 Finlandii nie udało się podbić :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?