- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 939 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 939 Culés
0
Pytanie do tych co pracują na noc, czym się ratujecie w dzień ( pomijając spanko wiadomo trzeba sie rzucić na 3-4h ) żeby nie funkcjonować w dzien jak zwłoki?:D
0
@OnlyCules siłownia
0
@OnlyCules ja śpię ok 6,7 godzin, wstaje jem obiad, mocna kawa i funkcjonuje bez problemu
3
@OnlyCules Sport to fajna opcja, ale 3-4 godziny snu to zdecydowanie za mało i ciężko przy czymś takim funkcjonować.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Tomo1989 zdaje sobie sprawę, ale sila wyższa majac małe dziecko w domu :D
0
@OnlyCules
Ja pracuje 4 na 4
Czyli 4 nocki od 18 do 6 potem 4 wolnego i niestety 4 dniówki od 06 do 18
Po nocce idę spać ok 7 i wstaje o 16:) więc de facto wspomagać się nie trzeba niczym tylko kawka
Aczkolwiek czasem źle się spi
Sąsiedzi hałasują lub mój mały synek daje popalić i jest dość głośno to wtedy do pracy jakiegoś dużego energetyka
A jak mam naprawdę trudną nockę to jakiś dobry audiobook
0
@OnlyCules Trzeba wypracować sobie schemat, ale serio trzeba walczyć, aby mieć chociaż głęboki sen, bo jeśli nie odbije się to teraz to za jakiś czas. Sport i krótkie drzemki też potrafią zdziałać cuda. Energetyki co najwyżej oszukują organizm, ale to wraca.