La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

34

Najwięcej o Laporcie i Jego złym zarządzaniu wypowiadają się Ci, którzy z zarządzaniem mieli do czynienia w podstawówce jak byli klasowym skarbnikiem. :D Dajcie sobie siana i zaufajcie prezydentowi, rządził już kiedyś tym klubem, większość go wybrała. Oceniać będziemy na końcu kadencji a nie po 5 miesiącach sprzątania gówna po poprzednim zarządzie.

2

@kuz jak można zaufać człowiekowi który kłamie w żywe oczy. A jeśli nie kłamie to jeszcze gorzej bo wychodzi na totalnego amatora, laika w kwestii zaradzania klubem. I nie ma znaczenia że wcześniej sprawował już te funkcję.

0

@kuz To samo można powiedzieć, że o złej grze piłkarzy wypowiadają się 30 letni ludzie, którzy w piłkę grali ostatnio na wfie w szkole XDDD

0

@Bobo25 W którym miejscu Laporta kłamał? Oświeć mnie.

konto usunięte

0

@kuz mówił że Messi na 100% zostanie w klubie. Było to nawet jego główne hasło wyborcze(oprócz mówienia o sędziach pod real...)

0

Nie, nic takiego nigdy nie powiedział. Wy sobie to wymyśliliscie. Daj link do filmu albo wywiadu gdzie o tym mówi? Ja słyszałem tylko "zrobię wszystko aby Messi został" a to różnica @LUPR

konto usunięte

0

@kuz mówił że wszystko idzie w dobrym kierunku i nie długo podpisywanie. Nawet jak dosłownie nie powiedział to całą swoją kiełbasę wyborczą opierał na tym, że to on jest tym co zatrzyma Messiego. Ani na chwilę przed 5.08 nie dał żadnego sygnału że coś może pójść nie tak. Można mieć o to do niego pretensję.

0

@LUPR A wiesz, że audyt dokładny był dopiero niedawno i sam przyznał, że wcześniej byli pewni podpisania, nawet kontrakt mieli już gotowy. Wzystkiemu winny jest Bartomeu i jego oszustwa, które musieli audytowac. Nie masz pojęcia o tym co się dzieje w klubie a pierwszy atakujesz.

konto usunięte

0

@kuz tak, zrobił audyt w dzień pidpisania Messiego. Nie wierzę w teorie spiskowe żę od roku był dogadany z PSG. Ale nie jest możliwe by nie wiedział że przekracza limity płac na tyle by go nie móc podpisać. Nawet dziennikarze to mówili przed 5.08 ale on nie wiedział? Wiedział ale mydlił ludziom oczy. Daję mu czas, nie chce jego dymysji itd ale z Messim było wiadome jaka jest sytuacja a i tak mówił że go podpiszę. Słabe zachowanie i tyle.

0

@LUPR Audyt skończyli pod koniec lipca, co miał od razu lecieć do mediów i się chwalić jak jest chujowo?

konto usunięte

0

@kuz nie wiem co miał zrobić, nie powinien na pewno mówić że wszystko idzie po myśli klubu i robić złudną nadzieję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?