La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

1

Eric chyba lepiej wyprowadza piłkę, a to będzie kluczowe przy ofensywnej grze Sociedad, jak dla mnie zrozumiała decyzja, ale tylko z tego względu. Depay, Frenkie, Dest, Pedri, oni powinni się pokazać z dobrej strony. Dlaczego? Bo świetnie wyprowadzają piłkę i zdobywają metry. Busi i Anto powinni dobre zawody pod względem rozgrywania zagrać, Pedri w sumie podobnie. Martwię się jednak o defensywę, Pique i Eric grają pierwszy raz ze sobą, a Busi przy 4-3-3 w defensywie musi kryć sporą przestrzeń wokół siebie, a do tego mocno asekurować De Jonga przy jego ewentualnych wejściach w pole karne.

0

@Rewolucja123 Nie zapominaj ze juz nie ma Leo i kazdy bedzie pracowal w obronie

0

@kiper09 Nie każdy, jeden z napasników będzie zwolniony z wièkszości zadań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?