La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

0

Jestem rozgoryczony i rozczarowany tym bajzlem, jaki ma miejsce w klubie. Spodziewałbym się takiego braku profesjonalizmu w Januszexie, tudzież polskiej lidze, a śmiem twierdzić że obecnie Raków Częstochowa jest mądrzej zarządzany. Oczywiście, spuścizna po Bartomeu jest kluczową, ale jednak niektóre sprawy powinny być załatwiane za zamkniętymi drzwiami i wychodzić na światło dzienne dopiero jak już jest coś ustalone. Najprostszym rozwiązaniem byłoby sprzedanie szrotu jaki się nagromadził i nawet za 5% kwoty transferu odpalonej sprzedawanenu, bo suma sumarum korzyści i tak z tego będą. Co do Messiego nie wiadomo, jak to było i czy mógłby grać za darmo, bo co chwile cos nowego ktoś podaje, ale ewidentnie kwestie prawne też leżą w klubie i czekają na wypłatę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?