- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
6
Że tak nagonki na PO nie było że zdrajcy jak nie głosowali w sprawie środków unijnych.
A przypomnę to najbardziej pro unijna partia w sejmie.
8
@Criss18Barca Leming to stan umysłu.
0
@Criss18Barca ty tak na serio.
1
@Criss18Barca pro europejska żart, kasę z OFE oddawaj rudy frajerze :)
1
@FC_BARCA_Fan Czemu ma oddawać? To nigdy nie była twoja kasa.
0
@Criss18Barca Bo oni wtedy taką nagonkę na Lewicę prowadzili.
0
@Persyfl nie była moja na ciul mi ją z wypłaty potrącali
0
@FC_BARCA_Fan Na tej samej zasadzie, co ci podatek z wypłaty potrącają.
0
@Persyfl chyba wiesz co to podatek ,a co otwarty fundusz emerytalny z własnym subkontem, jutro z banku ci zabierze pieniądze i też powiesz że na tej samej zasadzie
0
@FC_BARCA_Fan Dokładnie wiem, jak funkcjonowały OFE. Nigdy środki tam gromadzone nie należały do ciebie, w przeciwieństwie do tych, które masz w banku.