La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1232 Culés

5

Mocny wpis Leszka Żebrowskiego :
Dziś 77. rocznica powstania Brygady Świętokrzyskiej NSZ. I jak zwykle banda wyjących w internecie farfocli (jeden to się nawet w wariatkowie zamknął, bo nie poradził sobie z samym sobą... i nie ma go już od pół roku) , "pożytecznych" i szkodliwych idiotów - wypróżnia się swą niewiedzą i skrajnie złą wolą. Ale tylko w internecie, bo na otwartą dyskusję (na argumenty) ich nie stać, tylko bełkoczą - mamroczą jak po tanim peerelowskim winie.

Dlatego niech mówi dokument. Dla US Army BŚ miała status wojsk alianckich. W dodatku, jest potwierdzenie, że US Army chciała dołączenia BŚ do nowo tworzonej 4. Dywizji Pancernej w składzie 2. Korpusu Polskiego.

Wyjcie SLD i Raziści, Wiośnici, WybGazietowcy i wszelcy inni - bardziej drastycznych określeń tu nie użyję!

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/235884356_382502613236537_148759701168464207_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tCTNhSnCTAoAX9lSwon&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=45e8c7dee2126f5ff55c8ac4a8b499d4&oe=613A6DF2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?