La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

3

Dla mnie czymś niezrozumiałym jest, że grę Barcy można oceniać na poważnie, na podstawie tak wątpliwych poznawczo meczów jak ten z Salzburgiem, gdzie rywale byli po 2 kolejkach ligowych i wyglądali na naszym tle jak Bayern Flicka.
Podobnie mecz z Juve, którego zawodnicy zjechali z wakacji i jedyne czego im brakowało na murawie to gofry z bitą śmietaną.

Żaden z powyższych meczów nie może być punktem odniesienia. De facto nie dowiedzieliśmy się niczego o tym jak Barca się miewa jako zespół. Czy się zwija czy rozwija.
Przyjdzie za tydzień pierwszy rywal w La Liga, który zagra na 100%, będzie na podobnym etapie przygotowań i co nieco będzie można podyskutować. Ale tylko co nieco, przecież Koeman musi pod nieobecność Leo przemodelować sposób rozgrywania i wyeksponować atuty Deapaya oraz uczynić z Griezmana centralną postacią ofensywy. Liczę mocno na Francuza, który będzie prawdziwym hersztem, utytułowanym i z wielkim doświadczeniem, nie szukającym wymówek i gry na alibi.

0

@Comentateiro Nie ma co się nastawiać. Mamy sezon przejściowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?