- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 588 Culés
Gorące dyskusje
HarveySpecter
5
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
40 odpowiedzi
FcPortoFan1999
48
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Nazio_87
13
Na tych trybunach jeszcze kiss cam brakuje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 588 Culés
2
Nawet na pieprzony Puchar Gampera trzeba było wystawić Pique z Roberto.
Ileż można, już się rzygać chce widząc te nazwiska.
0
@Firestone wolisz umtitiego? XD
2
@Firestone dorzucić do tego Albe z Busquetsem i na wymiotach się nie skończy...
O jeszcze ten Lenglet w poczekalni!
0
@maatiixx Akurat na Puchar Gampera wolałbym wystawić Umtitiego chociażby po to żeby Pique był w pełni gotowy na 1 kolejkę.
0
@Firestone Nie ogarniam dlaczego w takim meczu szansy od początku nie dostanie Emerson czy Pena. Mamy młodego bramkarza w szkółce, który miał rywalizować z Neto o miano zmiennika a tym czasem tej rywalizacji nie widać. Emerson już odbył kilka treningów i też nie ma przeciwwskazań żeby wystawić go od początku ty bardziej że gramy o pietruszkę. Obecności Roberto czy Pique nawet szkoda komentować bo aż mi się źle robi.
0
@Firestone to rzygaj sezonowcu
0
@MarioVeB! jak tam, gula rośnie od dobrej gry Twojego ulubieńca Depaya? :)
0
@Firestone Już się porzygałeś bo Busi, Pique i Roberto grali czy ból dupska był za mały? :D
Na szczescie w kolejnych meczach beda grać Baaaaaaaaaaaardzo dużo pomimo płaczu nedznych hejterów :)))))))))))))