La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

5

Jedynie czego oczekuje od nadchodzącego sezonu to postawienie na młodych jak Gavi,Nico,Balde,Garcia czy Demir żeby dostali sporo minut w tym sezonie oraz żeby na PO była rywalizacja miedzy Destem A Emersonem,Roberto wyrzucić do pomocy jako 5 czy 6 zawodnik do pomocy.Wtedy będę usatysfakcjonowany

1

@CzarnyRycerz to sobie Barcę B oglądaj

0

@tbas A tobie co nie pasuje? Masz inne rozwiazanie

1

@CzarnyRycerz pokaz mi klub który 17/18 latkami zdobywa trofea. Gavi zagrał z Salzburgiem i był najsłabszy. Niech się ogrywają w Barcie B. Za szybko dla Gavi, Nico

0

@tbas A czy ja mówię o wygrawaniu pucharów? Chodzi mi o postawienie na nich jak na Pedriego czy Fatiego tylko to nam pomoże w późniejszych latach.Trzeba stawiać na młodzież jak nie ma hajsu na transfery

konto usunięte

0

@CzarnyRycerz Moriba?

Jeśli nie będzie hajsu to młodzi szybciutko uciekną, Pedri i Fati tez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?