La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Odnośnie odejścia Messiego.
Bardzo chciałem żeby Leo do końca swojej kariery w Europie walczył w naszych barwach, ale stało się inaczej. Niestety.
Paradoksalnie uważam, że całej drużynie może wyjść to na dobre. W końcu skończy się gra pod jednego (najlepszego) piłkarza.
Skończy się szukanie go w każdej akcji i przeprowadzanie każdej sytuacji przez niego. Wierzę, że część naszych piłkarzy w końcu odzyska swój dawny blask. Pamiętam gdy do Milanu odchodził Ronaldinho. Miałem wtedy podobne odczucia co teraz. Jednak reszcie wyszło to na dobre. Koniec pewnej ery, nie oznacza końca wielkiej Barcelony. To początek czegoś nowego. Wierzę, że powalczymy na wszystkich frontach a Barca bez Messiego znajdzie sposób na czarowanie nas i sprawi nam wiele radości, tak jak Barca po erze R10.
VeB

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?