- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
0
Tak na prawde Messi ma zarabiac 20mln moze niech sie zgodzi na 10 albo 5 i ewentualnie po roku podwyzka co to za problem on juz ma tyle pieniedzy ze jego pra pra wnukom wystarczy , a i tak by zarabial miliony euro
7
@kiper09 ile wam trzeba tłumaczyć że nawet jakby chciał grać za 0 to i tak nie można go zarejestrować?
0
@Explode a niby czemu? To co Depaya Aguero i innych mogą a Messiego za darmo nie?
1
@matirix20 jak mogą? a Depay czy Aguero są zarejestrowani? przypominam że rejestrować można już od początku lipca
0
@matirix20 tak powiedział Laporta.
2
@Explode No akurat tego tez nie rozumiem. Czemu niby nie może grać za darmo czy tam za 5? Z jakiego powodu
0
@Janas11224 Bo już bez Messiego na budżet płacowy idzie 95%?
1
@matirix20 Jak na razie Laporta tylko powiedział, że mogą. IMO jakby mogli, to by to już zrobili ;)
0
@Image No dobra ale zakładając ze będzie zarabiał 0 to jak obciąża budżet płacowy? Zakładam oczywiście bo wiaodmo ze to niemożliwe. Odnoszę się do tego co napisał kolega wyżej ze nie można go zarejestrować nawet jakby zarabiał 0
0
@Janas11224 bo jakby można było rejestrować kontrakty za 0, to limit płac byłby bez sensu każdy by go omijał
0
@Janas11224 Masz limit zgodnie z FFP 75% przychodów możemy wydać na pensję. Laporta na konferencji przyznał że wydajemy 110%. Zgodnie z tym nowych zawodników nie można rejestrować, do momentu kiedy spadniemy poniżej limitu.
PS: Będziemy mogli ich za to zarejestrować w LM:)
0
@Explode tylko ty mówisz stricte o dawaniu pieniędzy pod stołem, a ja naprawdę o graniu za darmo
0
@Janas11224 nie da rady, jeśli kogokolwiek chcesz zarejestrować musisz obniżyć płace aby zmieścić się w limicie i nie ważne czy dany gracz będzie zarabiał 0 mln 10 mln czy sam dopłacał do tego