- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1223 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
106
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Safrani
37
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1223 Culés
0
Na miejscu Lukaku nie brała bym pod uwagę Chelsea. Nie poszło mu tam za dobrze nie wierzyli w niego to niech się teraz bujają. Dawaj Romerlu do City
0
@Sysia11 Do City to idzie Kane.
0
@Encore To dawaj do Barcy heh, albo do LFC
0
@Sysia11 No ja mogę iść :D
0
@Sysia11 Lukaku do Bayernu i Lewy do City na dwa- trzy sezony podbić Anglię.
Ja bym to widział, a ty @Encore ? :D
0
@Rust_Cohle No ja bym chciał by Lewy gdzieś pogral poza bundes ale chyba zostanie tam do końca
0
@Encore To dawaj co szkodzi heh może będziesz nowym Luisito ;-),
Ciekawe tylko co wtedy z Wernerem.
0
@Encore gdyby transfer Kane'a nie wypalił, to City mogłoby ruszyć po Tańszego z racji na wiek Lewego, a Bayern zrobilby idealna zmianę jeśli chodzi o wiek na pozycji napastnika.
No, ale wiadomo - potrzebne są też chęci samych zawodników.