La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

konto usunięte

7

Pamiętacie to?
Czwartek, nie poszedłeś do szkoły.
Przygotowany plan na dropienie lub exp w v2 na pełnej i jak zwykle zapomniałeś o tej zasranej przerwie technicznej w czwartki, która trwała jakoś godzinę czy dwie :D
To jeszcze jak privów nie było:D
@Encore

5

@Rust_Cohle Oj tak, nie pójść do szkoły na tygodniu, bo wtedy mniej ludzi na bestach siedziało i można było łatwiej FMSy dropić. Piękne czasy, teraz trochę za dużo tych dupereli dodali do gry, no i sama wiedzą o tym co gdzie wydropić, gdzie expić psuje zabawę. Pozdro Monastyr!

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Pamiętam bo to się właśnie u mnie dzieje. Przecież mam 9 lat.

1

@Rust_Cohle ale to było wkurzające:D

4

@Oskar00 Kurła Monastyr piękny i najlepszy klimat był jak za 12 letniego gówniarza grało się dla fabuły i po szkole z ziomeczkami, później to już pełno botów się porobiło i hackerów, mimo że sam używałem to jednak klimat spadł xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?