- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
8
No rzygam już jak widzę tego całego Puiga. Gość jest beznadziejny, 16-latkowie są już od niego lepsi. Do żadnej reprezentacji się nie łapie bo jest cienki a wszędzie go pełno. Podczas gdy inni wciąż się rozwijają on wręcz się cofa.
3
@agaFCB Pique nie może dodać zdjęcia na własne konto bo kibice mają sraczkę o Puiga XD
6
@agaFCB zaraz przyjdą jego wyznawcy i napiszą, że Setien go wystawiał, a Koeman się uwziął na niego.
0
@neeed Nie chodził już o to jedno zdjęcie ale kolo jest wszędzie tam gdzie obiektyw aparatu i kamery. I tylko się głupio szczerzy. No jest po prostu wkurzający.
1
@agaFCB Puig to nadal przyszłość Barcelony. Jeszcze się przekonasz.
0
@agaFCB chodzi tylko i wyłącznie o marketing. Najwidoczniej posty czy też zdjęcia na których on jest dobrze się klikają. Chociaż zgadzam się z tym, że jego medialność w żaden sposób nie idzie w parze z umiejętnościami.
2
@agaFCB To jest prywatne konto może dodawać co dwie godziny z nim zdjęcie
2
@Abominacja Przyszłość Barcelony B