La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

0

Pojawiły się nowe informacje od Twitterowego użytkownika NonoLoko, na temat EFOOTBALL 2022. Są to nieoficjalne informacje, ale warto je przekazać.

Wczoraj odbyły się prywatne testy EFootball na PS5
Mecze, które są dostępne, to CPU, 1vs1 i 3vs3
Graficznie jest lepsza od tego, co pokazali na trailerze
El Monumental wygląda niesamowicie
Nie jest to taka jakość, jak w teście serwerów
Poprawiona defensywa, nie będzie tak prosta do okiełznania
Gracze lepiej się poruszają

Dodatkowo na innym koncie są informacje o tym, iż:

Wersja PC będzie przez pierwsze pół roku na starej generacji, dopiero później zostanie ulepszona
Gra będzie miała pakiet graficzny dla konsol nowej generacji
Master League, czyli kariera jest totalnie przerobiona, ale udostępniona będzie dopiero w lutym 2022
WAŻNE - Cross-play będzie tylko opcjonalny

konto usunięte

0

@Kettger brak licencji i odpowiedzi na FUT. Pffff.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?