La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

6

Zamawiałem dziś pizzę z odbiorem osobistym. Miałem płacić od razu,ale było pewne zamieszanie (kelnerka poszła o co zapytać o zamówienie na kuchnię) Po 20 minutach przyszła i wydawała mi zamówienie,ale nic mówiła o zapłacie.Póżniej podszedłem do niej i powiedziałem, że chcę uregulować rachunek.A ta mi, że w systemie ma, że niby zapłaciłem..Ale w ostateczności uregulowałem normalnie rachunek.Tak trzeba było zrobić,a wy co sądzicie, dobrze zrobiłem?
@Kgorecki2500 @Barca1992

1

@tomek8756 jesteś człowiekiem okuratnym i sprawiedliwym

0

@tomek8756 Tomek, ty to jesteś gość.

4

@tomek8756 Pisząc poważnie to dobrze zrobiłeś. Ja bym zrobił tak samo.
Kiedyś tu pisałem ze było mi głupio jak przy dostawie zamówionego jedzonka nie dałem napiwku (nawet przysłowiowego piątka) bo nie miałem akurat drobnej gotówki w portfelu.

1

@tomek8756 Pewnie, że dobrze. Nie ma co wykorzystywać tego, że kobieta się pomyliła. Brawo ty.

1

@Kgorecki2500 Dokładnie, później mogliby obciąć to jej z premi czy coś

konto usunięte

1

@tomek8756 bardzo dobrze zrobiłeś chwała tobie:>

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?