La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

1

Kto olał "trójkę" przez aferę z Niedźwieckim, musi się teraz robić czerwony:) chyba że był nim od dawna:)

https://www.tvp.info/54931846/marek-niedzwiecki-media-publikuja-wazne-maile-ws-listy-przebojow-programu-trzeciego-nowe-fakty-ws-trojki

7

@endriuuu2 Człowieku! Opierasz się na TVPInfo? Rany...nie sądziłem, że jeszcze są tacy :)
Przecież Ci z radio wyszli z propozycją ugody do Niedzwieckiego i ten się zgodził. A teraz TVP obraca kota ogonem :) Bądź przygotowany, że niebawem odpowie na te "zarzuty" prawnik Niedzwieckiego.

To taka sama informacja jak ta, że Tusk powiedział "Jestem Niemcem" o czym informowały dzisiaj od rana wszystkie PiSowske źródła, a naprawdę powiedział "Od jakiegoś czasu, publiczna tv twierdzi, że jestem Niemcem"...Jest różnica?

0

@norbi77 brawo dla Ciebie i 6 osób które dało Tobie herb:) poniżej artykułu jest źródło:) pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?