La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

15



Dokładnie. Jak nie lubię TVN to tu 100% racji.

4

@DonMatteo901 obawiam się że Ruch Narodowy to poprze i koniec końców będzie większość...

1

@DonMatteo901 też nie lubię TVN tak sam ja Tvpis ale to co te dziady chcą zrobić to nic innego jak zniszczyć tvn telewizja która patrzy władzy starannie na ręce.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM To wtedy Korwin powinien ich wyrzucić z Konfederacji żeby coś pokazać, bo to już byłoby za dużo.

0

@Kondziubarca jak Korwin ma ich wyrzucić z Konfederacji jak Konfederacja nie jest jego?

0

@DonMatteo901 Czasem i Dziambor napisze coś sensownego.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Po ostatnich wypowiedziach dziennikarzyn z tvn jak mawia klasyk: ZOSTAW MŁODY NIECH GINIE.

1

@DonMatteo901 A ja sie z tym zgadzam. Oczywiscie trzeba uwazac z takimi ustawami, ale tvn to nie opozycyjna tylko anty-polska stacja telewizyjna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: