La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

konto usunięte

1

Dużo osób mnie zjedzie pewnie. Może , takie mam przeczucia ale trudno ...
Straznie mi się podobają Alfy Romeo. Giulia, GTV , GT , 159 , BRerra , Giullietta , Mito.
Strasznie są piękne! Widząc Alfe, bardziej oglądnę się za nimi niż za jakims BMW czy Merolem czy Audi . Mają cos w Sobie
A Brera czy 159 ( to samo auto , ) pięknie się starzeją

0

@tommyVERceti
Mi też się podobają alfy romeo, a te nowsze modele jak 159 czy Giullietta nie są już takie awaryjne. U mnie po mieście jeździ jedna Stelvio z tym 500 konnym silnikiem, wspaniała maszyna.

konto usunięte

0

@ŁukaszNidzica u mnie jeździ ta czerwonomalinowa Giulia QV :D co noc bym ją całował gdybym był posiadaczem XD

0

@tommyVERceti no ale co ma wygląd do awaryjności chociażby? Ciężko żeby ktoś się kłócił z twierdzeniem, że Alfy są piękne, bo są. Wykonanie już niekoniecznie... choć to obecnie dotyka nie tylko ich, Merce też potrafią być fatalnie zrobione. Nawet japońskie, składane w UK czy Turcji, pomijając bardzo dobry silnik, są fatalnie wykończone, i wiem co mówię, bo posiadam.

konto usunięte

1

Co dziwnego w podobaniu się Alfy Romeo? To są piękne samochody i nieoklepane jak audi BMW czy merc które widać na każdym kroku @tommyVERceti

konto usunięte

0

@El Madridista. Zazwyczaj zawsze o Alfach o ich awaryjnościach mowa osoby które nie majątego auta . Nie chodzi mi o awaryjność a o sam wygląd . Nie zrozumiałe śchyba

konto usunięte

0

@Ghotti wiesz co , mam 25 lat , i jacyś znajomi w moim gronie to tylko audi merc bmw . kobiety to samo ... dlatego napisałem że być moze to dziwne ale dla mnie Alfa to coś pięknego, to dzieło sztuki , to kobieta która C i się nie znudzi

konto usunięte

0

@tommyVERceti zmień znajomych bo się nie znają :D piękna to jest Laguna Coupe chociażby :P mój najlepszy samochód jaki miałem < 3 obok mnie typ ma biała giulia quadrifoglio piękny samochód, stevio i 159 bardzo ładne, brerra też i mało jej na drogach

0

@tommyVERceti moja kobita pomyka Giuliettą 1.4 t-jet'cik, piękne auto.
Ja za młodu też byłem rozkochany w włoskiej motoryzacji za sprawą Grande Punto :D

0

@tommyVERceti ja to rozumiem, tylko pierwsze zdanie mi się nie podoba... dlaczego wiele osób miałoby się zjechać?

konto usunięte

0

@El Madridista. boooo w Polsce to 99% ludzi to widzi tylko bety i inne Mercole i Audi , a to jest tak do Siebie podobne i wgl ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?