La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

1

Tak btw to ktoś się orientuje dlaczego z fify usunięto ligę czeską? Pamietam jak w Fifie 2010 grałem karierę Banikiem Ostrawą. Fajne są takie średnie ligi europejskie, a niestety brakuje takowych. Kojarzycie inne ligi europejskie, które były, a usunięto?

1

@patry295 w 18 była liga rosyjską, ale Pes chyba licencje przejął.

konto usunięte

1

@patry295 podobno w fifie 22 ma być liga cypryjska i węgierska plus parę zespołów z Chorwacji, może też pojawić się Crvena Zvezda czy Łudogorec, EA ma licencję na Ligę Konferencji więc sporo zespołów musi dojść żeby ją zapełnić w miarę realistycznie. A oficjalnie potwierdzono już ligę indyjską i 5 ligę angielską + w planach jest liga kolumbijska. Liga włoska ma być ligą partnerską ale możliwe że bez Napoli i Atalanty.

Jeśli chodzi o reprezentacje to potwierdzono brak Argentyny a ma pojawić się w pełni licencjonowana Ukraina i Urugwaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?