La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

1

Ja większości nastolatek i nie tylko to się śmieję :D
Hipokryzja level hard.
Przykład: Na każdym kroku można zobaczyć jak piszą "Nie oceniaj ludzi po wyglądzie", "Żyj po swojemu i mi daj po swojemu żyć", "Nie hejtuj, uszanuj", "Każdy ma swój gust". I to się tyczy nby wszystkiego, ale najczęściej mówią tak o poglądach, wyglądzie.
Ale za to jak ktoś włączy disco polo to "Co Ty za gó*na słuchasz", "Wyborcy PiSu to słuchacze Wieśko Polo i Martyniuka".
To jak to jest z tym uszanowaniem czyjegoś życia, gustu? :D
PS: Nie, słuchanie disco to nie brak gustu, to czyjść gust po prostu :P

0

@puyol_presidend5 Wiesz co myśle ze zdanie takich Julek i Krystianow jest na prawdę mało istotne :D
Każdy powinien zyc swoim życiem a innym nic do tego. Jest tak jak mówisz hipokryzja level hard.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?