La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

15

Trzeba pamiętać, że Argentyna zrobiła to czego nie zrobiła Barcelona w ostatnich latach. Potrafiła wygrać z TOP drużyną podczas słabego dnia Messiego. Brazylia z Casemiro, Neymarem i innym Firmino zostali zgaszeni przez obrońców i pomocników Argentyny. De Paul, Otamendi, Montiel, Romero zagrali na najlepszym poziomie w tym meczu.

1

@IbrahimAfellay w tym roku Brazylia byłaTOP tylko z nazwy ;)

0

@kaamil1910 nie przegrali od czasu porazki z belgia na mś.

0

@amanter źle sprawdziłeś , moje google lepiej działa ;) przegrali 1:0 z Argentyna pod koniec 2019 roku a później już grali z samymi mocnymi rywalami Jak Boliwia itp .
Ps rok temu Brazylia miała dużo mocniejszy skład niż obecnie i za rok będą mocniejsi , dużo mocniejsi , mowa o tym że na tym turnieju byli słabi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?