La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

3

Elo po banie

Brawo Argentyna, ale to co odwalał sędzia w tym meczu to jest kryminał. Messi wykonuje rożny 5 minut (najpierw lewa potem prawa strona) i sędzia po tych 5 minutach postanawia coś sprawdzić na varze XD a jak Otamendi (bodajże) był faulowany to od razu kazał wykonywać Messiemu rzut rożny.44 faule i brak czerwonej kartki (i nie to nie były faule typu a lekko pociągnął za koszulkę tylko co chwile się kosili) - dodatkowo razem 5 minut doliczonych XDa w tym meczu Anglii już jest 6 doliczonych za druga polowe. Potem karne, Martinez broni 3 karnego a sędzia smutny szuka do czego się przyczepić i kończy mecz po 5 sekundach. Tej Brazylii nie ma co się bać tylko sędziego który tam będzie

Komentarz usunięty

3

@Nazio87 szklankę rozbiłem wczoraj przez tego „sędziego” musiałem się wyżalić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?