La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

0

Myślę nad anulowaniem lotu WizzAir.Zastanawiam się co robić-czy prosić o zwrot pieniędzy na konto bankowe czy na WizzAir(można późnej wykorzystać -w ciągu 3 miesięcy trzeba wykupić bilet).Pułapka jest to, że jakbym chciał zwrot na konto bankowe do dostanę 2 razy mniej niż gdym wybrał zwrot na konto WizzAir. Co będzie lepszym rozwiązaniem Waszym zdaniem?

0

@tomek8756 No to chyba prosty wybór, jak jest opcja że wykorzystasz w ciągu 3 miesiąc to bierz na konto WizzAir

1

@Bykunn Bilet muszę wykupić w ciągu 3 miesięcy,ale lot nie musi być w tym roku,tak mi powiedzieli

0

@tomek8756 A dlaczego to chcesz anulować?

1

@tomek8756 a no i chyba się zasady u nich zmieniły bo jak anulowalem w tamtym roku to nic nie oddawali

1

@Bykunn Ja wykupiłem usługę Flex to może stąd ta różnica,
Przy okazji Ci nie zwrócili za bilety?

0

@tomek8756 nie. Odwołałam bo sytuacja covidowa się zrobiła bardzo zła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?